Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/hunulnet/public_html/index.php on line 20
Motoros Könnyűrepülő Sport Szövetség

EGYESÜLETEK

FRISS HÍREK, INFORMÁCIÓK

2019-02-20

Világversenyek magyar pontszerzői 1993 és 2018 között.

Vissza a kezdőlapra

 

 

 

 


Magyar vonatkozású pontszerző UL-s eredmények             
  1993-2018 közötti hagyományos világversenyeken            
                       
év VB EB VK WAG helyezés elérte        
  helyszín                    
                       
1993   Hodkovice   3. Thuróczy Endre        
          6. Csapat          
                       
1994 Kobilnicza     4. Csapat          
          6. Thuróczy Endre        
                       
1995   Litle Rissington   1. Rabnecz Gábor        
          2. Thuróczy Endre        
          2. Csapat          
          4. Fehérvári Tamás-Kovács András    
                       
1996 Cato Ridge     1. Rabnecz Gábor        
          3. Thuróczy Endre        
          5. Csapat          
                       
1997       Aydin 1. Thuróczy Endre        
          2. Shuszter Attila-Bodnár Sándor    
          2. Csapat          
          4. Bajusz Huba        
          5. Rabnecz Gábor        
                       
1998     Matkópuszta 1. Thuróczy Endre        
          2. Csapat          
          3. Rabnecz Gábor        
          4. Ferinc Vince-Tóth László      
          4. Fehérvári Tamás-Lévai István      
                       
1999 Matkópuszta     1. Thuróczy Endre        
          1. Csapat          
          2. Guti Gábor-Matuska Pál      
          3. Shuszter Attila-Bodnár Sándor    
          5. Rabnecz Gábor        
                       
2000   Levroux     2. Rabnecz Gábor        
                       
2001       Beas de Segura 1. Thuróczy Endre        
                       
2002   Nagykanizsa   1. Rabnecz Gábor        
          2. Thuróczy Endre        
          3. Csapat          
          4. Fehérvári Tamás        
          5. Guti Gábor-Matuska Pál      
          6. Ferinc Vince-Varga Zoltán      
                       
2003 Long Marston     2. Rabnecz Gábor        
          5. Csapat          
                       
2004   Castello de Branco   1. Thuróczy Endre        
          4. Csapat          
          6. Smidróczki Zoltán        
          6. Ferinc Vince-Varga Zoltán      
                       
2005 Levroux       2. Thuróczy Endre-Guti Gábor      
                       
2006   Nördlingen   6. Csapat          
                       
2007 Usti Nad Orlici     4. Thuróczy Endre-Guti Gábor      
          6. Csapat          
                       
2008   Lesno     4. Ferinc Vince-Varga Zoltán      
          5. Thuróczy Endre-Hojek Ferenc    
          5. Csapat          
          6. Kovács Aurél        
                       
2009 Jihlava       6. Thuróczy Endre-Hojek Ferenc    
          6. Csapat          
                       
2010   Sywell                
                       
2011 Izrael        Elmaradt.          
                       
2012 Marugán       3. Ferinc Vince-Vizaknai Katinka  
                       
2013   Kamenica              
                       
2014 Matkópuszta     3. Tóth Imre Dávid        
          3. Dolhai Krisztián-Szőnyegi Lajos    
          4. Csapat          
          4. Tóth József-Tóth Bettina      
          5. Kopa László-Kun Zoltán      
          5. Stern Helmut-Vörös Ildikó      
                       
2015   Wloclawek   1. Dolhai Krisztián-Szőnyegi Lajos  
          2. Ferinc Vince-Szabó Gabriella      
          4. Csapat          
                       
2016 Popham       1. Ferinc Vince-Dobó Máté    
          2. Dolhai Krisztián-Szőnyegi Lajos    
                       
2017   Nagykanizsa   2. Dolhai Krisztián-Dobó Máté      
          2. Kopa László-Kun Zoltán      
          4.  Csapat          
          4. Hegedűs Károly-Csapó Tünde    
          5. Palicz Erik        
          5. Tóth József-Tóth Bettina      
                       
2018 Nagykanizsa     2. Thuróczy Endre        
          3.  Hegedüs Károly-Csapó Tünde    
          3. Csapat          
          5. Kopa László-Kun Zoltán      
          5. Gémesi Zsolt        
          5. Martinecz Endre        
                       

 


Vissza a kezdőlapra